Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Увага! Пожежонебезпечний період триває

Увага!  Пожежонебезпечний період  триває

Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» звертає Вашу увагу на те, що пожежонебезпечний період 2015 року триває. Відповідно до розпоряджень голови Херсонської обласної державної адміністрації «Про посилення охорони лісів від пожеж у 2014-2016 р.р.» № 148 від 19.03.2014 р. п.2. та Цюрупинської районної державної адміністрації №125 від 24.03.2014р. п.2 заборонено відвідування лісів населенням, заборонено в’їзд до лісу транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки.


Вночі з 13 на 14 серпня в м. Цюрупинську пройшов сильний зливовий дощ, але в лісових насадженнях Раденського, Костогризівського, Пролетарського, Дніпровського (с.Козачі Лагері) та Цюрупинського лісництв (крім території села Ліві Солонці) опади взагалі відсутні, тому найвищий 5-й клас пожежної небезпеки зберігається. Лісопожежні команди працюють у відповідності до регламентації роботи ЛПС.


Якщо Ви виявили загорання у лісі, або поблизу лісових насаджень, то будь-ласка, повідомляйте за телефоном 05542 45148, або зателефонуйте до служби порятунку за номером «101».

«Бережіть ліс від вогню».

Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787