Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Ліс незаконно рубають...

Чергування державної лісової охорони Державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» в позаробочий час в лісових насадженнях Цюрупинського лісництва дали позитивний результат.

 

Ввечері після 18.00 години 27 жовтня 2015 року поблизу села Підлісне виявили на місці самовільної рубки дерев сосни звичайної групу людей, на чолі з мешканцем села Праві Солонці – Олексієм, які саме і проводили незаконну рубку дерев. Після спроби затримання лісопорушники нанесли тілесні ушкодження майстру лісу – переїхали нижню кінцівку автомобілем. Помічник лісничого після отримання вказівки від лісничого намагалась декілька разів додзвонитись на 102, щоб повідомити що потрібна допомога працівників міліції. З 14 спроб додзвонитись, слухавку ніхто не підняв . Про що було повідомлено головному лісничому, який дозвонився до Цюрупинського райвідділу міліції на мобільний телефон. Протягом тривалого часу прийняття повідомлення, що необхідна допомога в затриманні лісо порушників, все-таки вдалось «виклянчити допомогу». Відмови були такими, що немає кого направити. На кінець розмови, капітан міліції запропонував «Що вам надати – ДАІ чи гелікоптер?». В цей час автомобіль лісомисливського господарства чекав біля райвідділу міліції, коли нарешті було направлено двох співробітників міліції.


Після «швидкого реагування» порушникам вдалось втекти на двох автомобілях УАЗ.


На даний час проводиться обмір та розрахунок збитків незаконно спиляних дерев. Всі матеріали будуть направлені до Цюрупинського РВ УМВС для подальшого розгляду справи та прийняття відповідних рішень.


На жаль, впевненості в тому, що порушники понесуть відповідальність немає, так як і в Козачих Лагерях до сьогодні жоден з лісо порушників не поніс покарання, а дерева продовжують незаконно випилювати.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО