Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Засідання робочої групи по охороні хвойних насаджень

Засідання робочої групи по охороні хвойних насаджень у передноворічний період 2016


15 грудня поточного року в Цюрупинській районій державній адміністрації в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань недопущення незаконної вирубки лісових насаджень на території району. На даному засіданні були присутні представники державних підприємств «Цюрупинське ЛМГ», «Великокопанівське ЛМГ», «Степовий ім.. В.М. Виноградова УкрНДЛІЛГА», директори Цюрупинського центрального ринку, Сагівського ринку, начальник управління агропромислового розвитку, начальник відділу Держгеокадастру в Цюрупинському районі. Основне питання яке розглядалось це охорона хвойних насаджень у передноворічний період 2016 року. На виконання Розпорядження голови районної державної адміністрації № 614 від 08.12.2015 року, кожне державне підприємство «Цюрупинське ЛМГ», «Великокопанівське ЛМГ», «Степовий ім.. В.М. Виноградова УкрНДЛІЛГА» доповіли про вжитті заходи щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року.

 

Також було наголошено, що на високому рівні налагоджена робота з працівниками Цюрупинського відділу поліції та лісової охорони. Постійно проводяться спільні рейди щодо виявлення та притягнення до відповідальності громадян, які незаконно вирубують «лісову красуню» на території лісового фонду. Крім того Буганов К.М. доручив начальнику управління агропромислового розвитку Рапштинському О.О. особисто приймати участь в спільних рейдах з лісовою охороною та тримати на контролі охорону хвойних насаджень.

 

Також наголосив директорам ринків, де будуть реалізовуватись новорічні ялинки, щоб особливу увагу приділяли на наявність документів і щоб всі ялинки були промарковані пластиковими бирками зі штрих–кодом. Тому для працівників правоохоронних органів та державній лісовій охороні треба працювати в посиленому режимі для збереження хвойних насаджень, які дуже важливу роль відіграють в житті людини і обов’язок кожного зберегти зелені легені нашої планети.

Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО
''??????'' ???????????? ? ????? ????????
Дата: 18.06.2022 18:54