Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Збережемо ліс від пожеж!

Прекрасні ліси прикрашають наш Цюрупинський край. Щорічно в середньому в нашому районі на землях державного лісфонду створюється в межах 250 гектарів лісових насаджень. Пройде не один десяток років, перш ніж вони перетворяться в могутній ліс - джерело життя і безцінну комору природи. Але у нього є підступний ворог, від якого він беззахисний.


«Ліс - наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!» Це гасло відоме всім з дитинства. Але тим не менше з року в рік з приходом весни і спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. Навесні найчастіше відбуваються загоряння через безконтрольні сільськогосподарські пали: запалюють поле поруч з лісовими насадженнями. Тому ДП «Цюрупинське ЛМГ» звертається до фермерів, власників особистих селянських господарств: будьте більш пильними, тримайте ситуацію під контролем! Просимо чітко дотримуватись правил пожежної безпеки. Випалювання сухої рослинності постійно створює загрозу лісовим насадженням. Особливо звертаємо увагу господарів та керівників, чиї угіддя межують з лісовими насадженнями. У більшості випадків причиною лісових пожеж є безпечність тих, хто по відношенню до лісу не бережливий господар, а байдужа людина, яка нехтує правилами пожежної безпеки. Аналіз причин виникнення пожеж переконує, що 9 з 10 загорянь відбуваються за вини саме такої людини.


З кожним роком стає все важче зберегти хвойні лісові насадження. Якщо в середньому сосна виростає за 50 - 70 років, то згоряє за 6 годин. Останніми роками пожежі стали виникати через спалювання стерні на полях, сухої трави в лісопосадках і вздовж автодоріг. Ми звертаємося до всіх громадян і керівників фермерських господарств з проханням не спалювати стерню, бо тим самим знищується рослинний і тваринний світ в нашому регіоні.

 

Збережемо ліс від пожеж!

Ліс допомагає нам берегти здоров'я. Це улюблене місце відпочинку дітей і дорослих. Прогулянки в лісі радують людей, приносять їм естетичне задоволення. Одне дерево виділяє на добу стільки кисню, скільки необхідно для дихання трьох чоловік. 1 га хвойних дерев затримує за рік 40 т пилу, а листяних - приблизно 100 тонн. Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ» нагадує: будьте вкрай обережні з вогнем в межах території лісу. Одна з головних причин весняних загорянь - виїзди населення на природу з розведенням багаття. Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, ніколи не запалюйте суху траву на полях або галявинах в лісі. Ніколи не розводьте багаття в сухому лісі. Добре заливайте багаття і, розгрібаючи золу, переконайтеся, що під нею не збереглося тліючих вуглин. Не йдіть від залитого багаття, поки від нього йде дим чи пара. Ніколи не кидайте в лісі недопалок, сірники або цигарки.


Якщо ви виявили пожежу, намагайтеся загасити її самі. Іноді досить просто затоптати полум'я (але потрібно почекати і переконатися, що трава або підстилка справді не тліють, інакше вогонь може з'явитися знову). Якщо пожежа досить сильна, і ви не зможете загасити її самотужки, - докладіть зусиль якомога швидше сповістити про неї тих, хто повинен цим займатися. Повідомте про пожежу найближчим лісництву, лісгоспу, пожежній частині.

 

Збережемо ліс від пожеж!

Шановні жителі району! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки в лісі! Не знищуйте аншлаги та пано, квартальні стовпи, встановлені нами! Пам'ятайте, що найнебезпечніший ворог лісу - це вогонь! Збережемо наші ліси від пожеж разом! Збережемо ліс і природа збереже нас!

Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО