Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Пішла з життя людина, з якою пов'язана історія Олешківських лісів

Пішла з життя людина,  з якою пов'язана історія Олешківських лісівПішла з життя людина, з якою пов'язана історія Олешківських лісів та Цюрупинського краю. ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство» з глибоким сумом повідомляє, що 25 березня на 71-ому році життя помер колишній директор підприємства Геннадій Михайлович Шиман.
За своє життя Геннадій Михайлович встиг зробити дуже багато. Він пройшов славний трудовий шлях на херсонській землі і більше 40 років присвятив лісовому господарству, заряджаючи оптимізмом і енергією колег, допомагаючи і роздаючи свій безцінний досвід. Його ім'я нерозривно пов'язане з нашим містом. Г. М. Шиман зіграв велику роль в перетворенні нашої області, Цюрупинського району зокрема, у найбільший в Україні регіон з рукотворними лісами.

Визнаний фахівець, висококласний професіонал, він завжди душею вболівав за доручену справу. Талановитий керівник, який володів добрим серцем, вмінням надихати і піклуватися про тих, хто його оточував.

У численному колективі лісівників він завжди був вимогливим до себе і колег, надзвичайно справедливим і чуйним, надійним хоронителем кращих традицій лісової галузі. Життя Геннадія Михайловича Шимана – приклад служіння справі, доброзичливості й порядності.

Колектив висловлює глибоке співчуття рідним. Ми сумуємо разом з його близькими, з усіма, хто знав і любив Геннадія Михайловича, кому пощастило в цьому житті бути його друзями або просто спілкуватися.

Світла пам'ять дорогому вчителю і колезі, талановитому керівникові, чуйному чоловікові, який залишив яскравий слід в наших серцях.

Адмінастрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Прощання з Г.М.Шиманом відбудеться 26 березня о 13.00 за адресою:
м. Цюрупинськ, вул. Комунарів, 82.
Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО