Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Літо, спека, обіцянки, віра, розчарування…

Закінчилось перше півріччя, закінчилась надія та сподівання. Народні обранці пішли на заслужені канікули. Обіцянки, щодо фінансування з державного бюджету на ведення лісового та мисливського господарства, охорону та захист лісу з другого півріччя 2016 року теж «пішли на канікули»…


Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» ледве працює, чи то наперекір, чи задля справи? Завдяки отриманій фінансовій допомозі від колег з Закарпатської, Івано – Франківської, Черкаської областей та коштів виділених з резервного фонду Цюрупинської районної адміністрації частково проведено ряд профілактичних попереджувальних заходів з охорони лісу від пожеж:


- Влаштовано протипожежних розривів – 0,4 км;
- Влаштовано протипожежних бар’єрів – 0,7 км;
- Влаштовано мінералізованих смуг – 33 км;
- Проведено догляд за існуючими мінералізованими смугами - 1630 км.

Силами лісо пожежних команд підприємства виявлено та ліквідовано 18 лісових пожеж на площі 12,55 га, в. т.ч 5,0 га верхової. У двох випадках залучались сили Державної служби надзвичайних ситуації. Також виявлено та ліквідовано 6 пожеж (які створювали загрозу лісовим насадженням) на площі 5,13 га на землях інших користувачів.


На п’яти лісопожежних станціях чергує по одному пожежному автомобілю. Всього на підприємстві в наявності 10 пожежних автомобілів, але на 5 –ти відсутні водії та бійці. На пожежних вежах, протягом світлового дня ведеться спостереження за лісовими масивами. Спостерігачі, які чергують під палючим сонцем, отримують заробітну плату в сумі 1470 грн. у місяць.


Залишається тільки сподіватись на Господа, аби не сталось лиха, бо інші сподівання та надії вже в минулому.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО