Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

ДП "Цюрупинське ЛМГ" - про знищення лісу в селі Козачі Лагері

ДП "Цюрупинське ЛМГ" - про знищення лісу в селі Козачі Лагері

Державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство», щодо публікації на інтернет-сайтах статті про знищення лісу в селі Козачі Лагері, Олешківського району, Херсонської області (http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/30433-lisove-brakonyerstvo-v-kozachix-lageryax-nishhat.html) повідомляє, що вказана в статті ділянка відноситься до земель запасу, але це не означає що захисні насадження можуть бути знищенні.

Незаконні рубки мали місце і в попередні роки, зокрема:


У 2013 році працівниками державної лісової охорони державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» неодноразово фіксувались факти, щодо здійснення масових самовільних рубок акації білої на землях інших користувачів (колишній військовий полігон та на землях запасу поблизу с. Козачі Лагері Цюрупинського району) і на території яка перебуває у користуванні ДП «Цюрупинське ЛМГ».


Тоді при затриманні лісопорушників було травмовано (здійснено наїзд машиною) помічника лісничого Дніпровського лісництва, даний факт зафіксовано співробітниками оперативної групи Цюрупинського РВ УМВС (назва на той час), яких викликали працівники держлісохорони.


Заяви та всі необхідні матеріали (акти огляду, розрахунки збитків, пояснення працівників державної лісової охорони та ін.), лісомисливським підприємством направлялись в районні правоохоронні органи (РВ УМВС, прокуратуру) з метою притягнення винних осіб до відповідальності, та… «воз и ныне там»….


Справи за фактами незаконних рубок не просувались, винні особи не притягувались до відповідальності, а незаконні рубки лише збільшувались, підприємством було направлено листи з проханням відреагувати на дану ситуацію та сприяти у вирішенні проблеми і притягненні до відповідальності винних осіб згідно чинного законодавства.


Звернення від ДП «Цюрупинське ЛМГ» направлялись до:


- Управління СБУ в Херсонській області - вих. № 834 від 25.11.2013 р.;
- Прокуратури Херсонської області - вих. № 834 від 25.11.2013 р.;
- УМВС України в Херсонській області - вих. № 834 від 25.11.2013 р.;
- УБОЗ в Херсонській області - вих. № 836 від 25.11.2013 р.;
- Начальнику Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства - вих. № 835 від 25.11.2013 р.;
- Голові Цюрупинської районної державної адміністрації
- вих. № 868 від 05.12.2013 р.


В свою чергу Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства звернулось до Генеральної прокуратури (лист від 30.04.2014 ) за результатами розгляду надано відповідь (додається).


В 2014 році ДП «Цюрупинське ЛМГ» до правоохоронних органів передано 7 справ, обсяг незаконно зрубаної деревини - 20,325 куб. м, шкода завдана державі становить 55,137 тис грн.


В 2015 році ДП «Цюрупинське ЛМГ» до правоохоронних органів передано 26 справ, обсяг незаконно зрубаної деревини – 253,782 куб. м, шкода завдана державі становить 1119,9 тис грн.


З початку 2016 року ДП «Цюрупинське ЛМГ» до Олешківського відділення поліції передано 23 справи, обсяг незаконно зрубаної деревини – 208,777 куб. м, шкода завдана державі становить 1696,489 тис грн.


І як результат повної безнаказанності - продовжується здійснення незаконних рубок в межах Козачелагерської сільської ради.


Щодо реалізації дров паливних – Дніпровським лісництвом з початку 2016 року реалізовано населенню 1087,708 кбм. дров паливних хвойних та твердолистяних порід.


Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»

 

ДП "Цюрупинське ЛМГ" - про знищення лісу в селі Козачі Лагері

ДП "Цюрупинське ЛМГ" - про знищення лісу в селі Козачі Лагері

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"