Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Природа попереджує!

25 липня 2017 року сталась лісова пожежа у насадженнях Раденського лісництва – квартал 80 виділ 48 на площі 0.5 га. Як встановлено на місці - причиною пожежі стала блискавка.

Природа попереджує!

Дерево, пошкоджене блискавкою, виявлено в хвойних насадженнях віком 56 років, де жодного разу не проводився лісогосподарський захід.

 

Природа попереджує!

Спеціалісти лісового господарства знають, що собою являють такі насадження і яку загрозу вони несуть у протипожежному відношенні. Але нажаль, це розуміють тільки спеціалісти. Пояснювати та доводити іншим «великим спеціалістам з питань ведення лісового господарства» мабуть сенсу немає, адже у них позиція одна – «под видом санитарной вырубки, рубают живые деревья». Саме цей випадок лісової пожежі в черговий раз доводить, задля чого потрібно проводити своєчасно рубки догляду. До речі, у 2014 році тодішній голова Державного агентства лісових ресурсів України, звинуватив лісівників Херсонщини, що недостатньо та несвоєчасно проводяться рубки.

 

Природа попереджує!

Тільки злагодженими спільними діями та вмінням працівників Державної лісової охорони з допомогою Державної служби з надзвичайних ситуацій, пожежу вдалось ліквідувати на незначній площі та не допусти верхової пожежі.


На разі, через відсутність вже другий рік поспіль державної підтримки на ведення лісового господарства, охорону та захист лісу, ситуація склалась так, що все працює проти Лісу.


Мабуть і природа попереджує, що все таки вже час звернути увагу на питання збереження лісу не тільки гучними словами та заборонами рубок.


Головний лісничий ДП «Цюрупинське ЛМГ» Марія Глод

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"