Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківське ЛМГ


Прес-служба ДП Олешківське ЛМГ


Ідуть дощі, а ліс продовжує горіти

Незважаючи на часті літні грозові дощі, рівень пожежної безпеки не знижується, а навпаки пожежним - спостерігачам треба бути більш пильнішими. Бо як нам показує практика через кілька годин після грози або зранку наступного дня може десь диміти лісова підстилка від попадання блискавки в дерево.
Саме так сталося 8 липня о 12 год.25 хв. в кварталі 16 Костогризівського лісництва була виявлена лісова пожежа.Звечора минулого дня пройшов невеличкий дощик з грозою. Наступного дня пожежний- спостерігач з пожежної вежі помітив дим, який ледь піднімався над верхівками дерев. На виявлений дим одразу виїхала бригада лісо-пожежної станції Костогризівського лісництва на допомогу миттєво прибули ще дві бригади ЛПС Олешківського лісництва та дві бригади Олешківського РС ГУДСНС. Хлопці працювали дружно і на славу. Спільними зусилями за 1годину 30 хвилин пожежу вдалося ліквідувати на площі 0,1 га.
Коли на даній пожежі стало менше диму то вдалося розгледіти сполосоване блискавкою дерево, через яке і сталося загорання лісової підстилки.

Начальник ЛПС Костогризівського лісництва Бурдюг С.І.
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО