Олешківське ЛМГ > Пожежонебезпечний період: будьте обережні та пильні!

Пожежонебезпечний період: будьте обережні та пильні!


28 березня, 23:14. Пожежонебезпечний період: будьте обережні та пильні!22 березня березня 2016 року у ДП «Цюрупинське ЛМГ» розпочато пожежонебезпечний період. У цей час необхідно бути особливо обережними з вогнем під час відпочинку в лісах. Адже основні причини лісових пожеж зводяться до порушення вимог пожежної безпеки під час перебування в них та випалювання залишків рослинності на сільськогосподарських угіддях. При цьому порушуються елементарні вимоги і навколишнє середовище зазнає втрат.

З метою запобігання виникнення пожеж в лісових масивах та на сільгоспугіддях лісівники закликають бути обережними і дотримуватися простих правил пожежної безпеки, тим самим попереджаючи пожежонебезпечні ситуації. Щоб уникнути трагічних обставин, не кидайте в лісі палаючі сірники і недопалки, тліючі предмети. Не розводьте багаття в густих заростях і хвойному молодняку, під низькими звисаючими кронами дерев. Не випалюйте суху траву на лісовій галявині, в полі і під деревами. Не залишайте в лісі пляшки і уламки скла, адже вони здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Не допускайте, щоб своїми діями ви спричинили виникнення лиха.

Буваючи в зонах відпочинку, пам'ятайте, що вогонь дуже підступний і небезпечний. Будьте пильні. Не проходьте повз, якщо помітили дим, тління, слабкий вогонь чи загоряння. Не будьте байдужими при виявленні палаючої рослинності - обов’язково повідомте працівників державної лісової охорони Цюрупинського ЛМГ за телефонами 055-42-21-150 та 055-42-45-148. Заздалегідь дякуємо вам.

Немає сенсу повторювати азбучну істину, що пожежу легше попередити, ніж загасити. Закликаємо дорослих і дітей не порушувати елементарних правил поведінки в лісі в пожежонебезпечний період. Будемо разом охороняти ліс від пожежі. Адже зберігаючи ліс, ми бережемо життя.

Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Вернуться назад