Олешківське ЛМГ > Увага! Пожежонебезпечний період

Увага! Пожежонебезпечний період


4 квітня, 10:14.

Державне підприємство "Олешківське лісомисливське господарство" звертає Вашу увагу на те, що пожежонебезпечний період 2018 року розпочато з 6 квітня 2018 року.


Тож всім необхідно неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо в лісових та прилеглих до лісу зонах. З настанням теплих весняних днів погодні умови сприятимуть відпочинку. На жаль, під час відпочинку громадяни забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі.


Пам'ятайте: джерелом пожежі в лісі може стати необережно кинутий сірник або недопалок, непогашене вогнище.


Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації № 234 від 03.04.2017 року "Про посилення охорони лісів від пожеж у 2017-2018 роках" п.2. заборонено відвідування лісів населенням,заборонено в'їзд до лісу транспортних засобів у період високої пожежної безпеки.
За порушення Правил пожежної безпеки в лісах України передбачена адміністративна відповідальність. За завдані особливо великі збитки передбачина кримінальна відповідальність.


Тож кожному слід пам'ятати, що у лісі заборонено: палити цигарки, розводити багаття, випалювати суху рослинність поблизу лісових масивів.
Тільки спільними зусиллями можливо зберегти те, що створили наші попередники.
Не будьте байдужими. Збережемо ліс разом для майбутніх поколінь!


Адміністрація ДП "Олешківське ЛМГ"

 

Увага! Пожежонебезпечний період

Вернуться назад