Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківський РС ДСНС


Державна служба України з надзвичайних ситуацій


НЕБЕЗПЕЧНІ ЗНАХІДКИ

Громадяни Олешківського району все частіше виявляють на присадибних ділянках різного роду вибухонебезпечні предмети. З огляду на це – Олешківський районний сектор ГУДСНС України у Херсонській області нагадує мешканцям району правила поводження з вибухонебезпечними знахідками.
Якщо ви натрапили на підозрілі предмети, що зовні нагадують боєприпаси, або є підозрілими не торкайтеся їх. Ступінь небезпеки таких знахідок можуть визначити лише професійні піротехніки. Саме вони й приймуть рішення про подальшу долю цих предметів.
НЕБЕЗПЕЧНІ ЗНАХІДКИ
Місце, де виявлено небезпечну знахідку, варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером «101» (дзвінки з мобільного – безкоштовні).
У нагоді також стануть працівники Національної поліції та представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.Анна Перерва
Олешківський РС

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО