Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Библиотеки ЦМР


Комунальний заклад «Бібілотеки Цюрупинської міської ради» - юридична особа на базі вже раніше існуючих бібліотек


Христос Воскрес!

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних Свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед календарних свят наших предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам’яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі.
23 квітня в приміщені Цюрупинської міської бібліотеки № 2 була проведена година народознавства: «Великодня Паска: традиційна та сучасна". Провідний бібліотекар Бойко Світлана Федорівна ознайомила всіх присутніх з традиціями, обрядами святкування Великодня. Гості цього заходу поділилися рецептами, які передавалися з роду в рід. Слухачі великим задоволенням підтримували запропоновану їм бесіду. Адже вони дізналися багато цікавого про традиції святкування Пасхи в різних регіонах країни. Також гості поділилися своїми маленькими таємницями, як на Великдень виглядати гарними та що потрібно робити на свято, аби залишатись здоровими впродовж всього року.
Наприкінці бесіди запрошені переглянули дуже цікаву та пізнавальну тематичну поличку на тему: «Свята. Традиції. Звичаї».
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО