Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Библиотеки ЦМР


Комунальний заклад «Бібілотеки Цюрупинської міської ради» - юридична особа на базі вже раніше існуючих бібліотек


Відкрий свої очі!!!

Третя неділя травня - Всесвітній День пам'яті людей, які померли від СНІДу. Ми згадуємо тих, кого з нами вже немає, але це також час, щоб подумати про живих.
16 травня 2014 року провідний бібліотекар Цюрупинської міської бібліотеки №2 спільно з районним центром соціальних служб для сім”, дітей та молоді та соціальним працівником ХОО Ліги соціальних працівників України провели акцію «Імена». В ході якої було підготовлено та проведено:
1. Книжкову виставку «Імена – до Дня пам'яті людей, які померли від СНІДу» (Бойко С.Ф., провідний бібліотекар міської бібліотеки №2)
2. Бесіду-діалог «Чим більше ти знаєш про СНІД, тим менше він знає про тебе» (Біла Н.І., соц. працівник ХОО ЛСП України)
3. Відеолекторій «Симптоми та лікування ВІЛ-інфекції» (Завірюха О.М., фахівець із соціальної роботи ЦРЦ СССДМ)
4. Тестування «Що ви знаєте про СНІД?» (Біла Н.І.)
5. Квілт (меморіальне полотно, символ трагічних наслідків епідемії ВІЛ) – де учасники акції могли висловити свою думку щодо проблеми ВІЛ\СНІДу. (Завірюха О.М.)
6. Вуличну акцію «Стрічка пам”яті» де перехожим прикріпляли червону стрічку-як знак солідарності з Всесвітнім рухом проти ВІЛ/СНІДу, роздавали буклети та засоби контрацепції. (Бойко С.Ф., Біла Н.І.)

Відкрий свої очі!!!
Відкрий свої очі!!!
Відкрий свої очі!!!
Відкрий свої очі!!!
Відкрий свої очі!!!
Відкрий свої очі!!!
Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787