Бібліотекі ОМР > Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Акція "Подаруй бібліотеці книгу"


18 березня, 12:54.
Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Шановні читачі!
Бібліотеки Цюрупинської міської ради проводить щорічну акцію в цілях виховання бережливого ставлення до книги як до джерела знань, підвищення престижу читаючого суспільства. Акція спрямована на те, щоб поповнити фонди літературою для наших читачів (з різних галузей знань, довідкова, класична, сучасна художня, на електронних носіях та ін.).
Якщо у вас вдома є прочитані і незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя. Подарувавши книгу бібліотеці, ви можете стати продовжувачем традицій благодійності. Навіть одна потрібна книга має велике значення!
Будемо щиро вдячні за благодійні пожертви на поповнення книжкового фонду міський бібліотек . Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі і ваші книги будуть знову і знову радувати читачів!
Сагівська сільська бібліотека вдячна активним читачам за подаровані книги. Завдяки Вам бібліотечний книжковий фонд поповнився на 230 примірників ( з них – українська та світова література, а також дитяча.)
Сподіваємося на вашу участь в акції! Учасниками акції можуть стати викладачі, студенти, всі бажаючі поділитися своїми духовними цінностями.
Чекаємо на ваші дарунки у Цюрупинській міські йбібліотеці №1, Цюрупинській міські йбібліотеці №2, Цюрупинській міські йбібліотеці №3 та Сагівська сільська бібліотека.
Адміністріція Бібліотек ЦМР
Вернуться назад