Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Мітинг до дня річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає,
Годинник життя безупинно іде…
Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає…

 

Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

 

 

Сьогодні, 24 квітня, біля пам'ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи відбувся мітинг до дня річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль. Чорний біль нашої землі».

Голова громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Лабенок Іван Якимович згадав про ті трагічні події, свідком яких він був сам, а також висловив слова подяки всім хто пам'ятає та шанує пам'ять тих, хто заслонив своїм тілом нас від масштабної біди 20 століття.

Своїми піснями віддали дань пам`яті трагедії учасники ансамблю народної пісні «Оберіг» Цюрупинського ЦКД.

 

Після офіційної частини заходу настоятель церкви Георгія Побідоносця протоієрей Михайло звершив заупокійну літургію за загиблими ліквідаторами.


Усі присутні вшанували пам'ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання. На завершення мітингу керівництво міста, а також інші учасники заходу поклали квіти до пам’ятника «Скорботна Мати».

 

 


Лише пам`ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров`я та життя.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам`яті, що не даватимуть забути про цю страшну трагедію.

 

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787