Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Акція «Вільні, бо обізнані!»

Цей День нагадує про необхідність зупинити глобальне поширення епідемії ВІЛ-інфекції, об'єднати зусилля перед лицем цієї загрози.

Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров'я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуваються із символом цього дня — Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур.

У 1991 році під час святкування Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом цей символ використали вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.

Не залишилась осторонь цієї теми міська бібліотека №2.

1 грудня було проведено спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей, молоді та ХБФ «Мангуст» низку заходів для читачів в рамках акції «Вільні, бо обізнані!»:
1. Соціально-профілактичні відео ролики «ВІЛ/СНІД: цікаві факти», «ВІЛ/СНІД стосується кожного»;
2. Бесіда-діалог «СНІД - чума століття»;
3. Книжкова виставка «СНІД – трагедія наших днів»;
4. Анкетування «Що ти знаєш про шляхи передачі ВІЛ»;
5. Вулична акція «Вільні, бо обізнані!» з розповсюдженням буклетів та засобів індивідуальної контрацепції.

Відвідувачі бібліотеки мали змогу пройти швидкі експрес тести на ВІЛ в рамках роботи ХБФ «Мангуст» та отримати консультацію відповідно до результатів.

Лише корінний поворот у психології індивідуальної та суспільної поведінки і вибір здорового способу життя — правильний шлях попередження захворювання на СНІД.

Кожна людина, особливо молодь, як група ризику, повинна знати про небезпеку СНІДу та про можливі шляхи зараження. А коли ти знаєш, ти вже озброєний.

Акція «Вільні, бо обізнані!»
Акція «Вільні, бо обізнані!»
Акція «Вільні, бо обізнані!»
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787