Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Біла ромашка – символ чистих легенів та боротьби із туберкульозом.

Щорічно 24 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом (World Tuberculosis Day).

Цей день був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров’я в ознаменування того, що саме цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох оголосив про відкриття збудника туберкульозу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Кожен рік 24 березня Всесвітня організація охорони здоров’я проводить відповідні заходи щодо проведення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, метою якого є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби.
Серйозною підмогою у боротьбі з туберкульозом стають підвищення санітарної грамотності населення, поглиблення знань про причини виникнення, шляхи поширення, методи запобігання та лікування захворювання.

Цим питанням присвячені заходи проведені в Цюрупинській міській бібліотеці №2 спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

1.Книжкова виставка «Туберкульоз – хвороба віку», розгорнута в міській бібліотеці. Книжкові та періодичні видання, представлені на виставці, висвітлюють підходи щодо організації боротьби з туберкульозом на глобальному, регіональному, національному рівнях, сучасні тенденції діагностики та профілактики, а також шляхи підвищення ефективності лікування цього поширеного захворювання.

2.Бесіда- застереження «Чи будеш ти здоровим – залежить від тебе».

3.Для учасників заходу продемонстровано фільм «Подорож» з подальшим обговоренням щодо специфічних та неспецифічних методів профілактики захворювання на туберкульоз.

4.Проведено анкетування «Що Ви знаєте про туберкульоз?»

5.Всі учасники заходу отримали інформаційні буклети «Туберкульоз виліковний» та білу ромашку – символ чистих легенів та боротьби із туберкульозом.


Основною метою заходу є актуалізація проблеми туберкульозу в Україні, підвищення поінформованості населення щодо профілактичних методів, основних симптомів захворювання та можливості лікування.

Своєчасність виявлення захворювання та початок негайного лікування забезпечить повноцінне та безпечне життя для кожного з нас, тому при появі перших ознак негайно звернись до лікаря!

Біла ромашка – символ чистих легенів та боротьби із туберкульозом.
Біла ромашка – символ чистих легенів та боротьби із туберкульозом.
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"