Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


День відкритих дверей в бібліотеці

Згадаймо прекрасну класичну фразу: «Шановний! Ви не підкажете, як пройти до бібліотеки?» Звичайно, кожна людина з дитинства знає, що таке бібліотека. Бібліотека – це дім, де живуть книги. Головне завдання бібліотек – їх зберігання! Для чого? Щоб книги слугували людям, допомагали їм ставати розумнішими, мудрішими, освіченішими. Книга – друг людини, тому у багатьох людей бібліотека асоціюється з чимось хорошим, потрібним і важливим.

Слово «бібліотека» грецького походження. Отже, перекладається слово так: бібліо – книга, тека – зберігання, тобто місце для зберігання книг. Бібліотеки відомі давно, ще з глибокої давнини. Найбільшою самою знаменитою із античних бібліотек була Олександрійська в Єгипті, яка проіснувала 10 століть. В Київській Русі перша бібліотека була створена князем Ярославом Мудрим при Софіївському соборі в 1037 році. Вона дуже довго була важливим центром науки і культури східних слов`ян.

В наш час бібліотеками називають культурно-освітні заклади, які збирають книги, журнали, газети та інші друковані видання, проводять їх обробку, забезпечують збереження, пропагують і видають читачам.

Бібліотека – це місце зустрічі не тільки з книгою, але й з людьми. Це місце як несподіваних, так і навмисних зустрічей.

День відкритих дверей в бібліотеці
День відкритих дверей в бібліотеці

Тож, 24 березня на День відкритих дверей гостями бібліотеки стали юнаки та дівчата, які перебувають на реабілітації у фтізіо – пульмонологічній лікарні м. Цюрупинська. Під час уроку – екскурсії «Книжкові лабіринти» працівники районної бібліотеки для дорослих разом з колегами районної бібліотеки для дітей запросили відвідувачів до бібліотечних залів, надали інформацію про історію виникнення бібліотеки в місті, ознайомили з книжковими фондами, різноплановими книжково – ілюстрованими виставками, формами роботи. Наші гості – учнівська молодь, які приїхали з різних населених пунктів Херсонської області, зацікавилися краєзнавчою роботою, яку проводять бібліотекарі. Під час інформ – презентації матеріалів краєзнавчого куточку у читальному залі присутні були ознайомлені з видатними людьми нашого краю. Серед них – Юхим Михайлів, Микола Братан, Костянтин Кудієвський, Микола Куліш, Євген Матвєєв, Федір Піроцький. З великим захопленням гості переглянули документальну стрічку «Фарби життя», , присвячену винахіднику першого електричного трамваю – Піроцькому, який жив в нашому місті.

Тож, День відкритих дверей у бібліотеці довів, що інтерес до бібліотечних закладів, до читання з року в рік зростає, бо « хто багато читає, той багато знає», а самими вірними друзями на світі залишаються саме КНИГИ.

День відкритих дверей в бібліотеці
День відкритих дверей в бібліотеці
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО