Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Надзвичайне свято для особливих дітей

7 квітня з теплом і радістю до дитячого будинку-інтернату завітали працівники Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка з концертно-ігровою програмою «Незвичайне диво або Незнайкин хвіст».

Цюрупинський будинок-інтернат єдиний в Україні заклад, де навчаються та лікуються діти з складними формами інвалідності. У ньому мешкає більше 130 дітей з усіх областей України, понад 50% із яких сироти та діти позбавлені батьківського піклування. І хоча вони з дитинства прикуті до візків, ліжок, милиць – це талановиті діти з активною життєвою позицією.

На сцені розгорнулося справжнє театралізоване дійство. І діти, і вихователі на єдиному подиху спостерігали за чудовою пригодою Незнайки та його друзів. Веселі розваги та конкурси створили просто неймовірну атмосферу на ігровому майданчику. Діти залюбки змагалися, допомагали героям казки подолати усі труднощі.

Надзвичайне свято для особливих дітей

Приємним сюрпризом для дітей був виступ учасників дитячої вокально-естрадної студії « Мрія» Центру культури та дозвілля.

Наприкінці заходу казкові герої побажали усім присутнім здоров'я, миру, життєвого оптимізму, благополуччя і радості.

Кожна дитина, що завітала цього дня на свято, отримала не лише безліч позитивних емоцій та неймовірних вражень, але і смачні солодкі подарунки.

Надзвичайне свято для особливих дітей
Надзвичайне свято для особливих дітей

Творчий колектив Центру культури та дозвілля завжди з великим задоволенням відвідує вихованців Цюрупинського будинку-інтернату, і кожного разу ділиться з усіма присутніми своїм теплом, з радістю даруючи їм гарний настрій.

Надзвичайне свято для особливих дітей
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО