Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


На Херсонщині розцвів «Писанковий сад»

28 квітня, в «чистий четвер», в Покровському сквері міста Херсона було організовано культурно-просвітницьку Великодню акцію «Писанковий сад».

У тематично прикрашеному сквері майстри декоративно-ужиткового мистецтва міста та області пропонували всім бажаючим долучитись до виготовлення традиційних великодніх виробів та продемонстрували приклади їх святкового оздоблення.

На Херсонщині розцвів «Писанковий сад»
На Херсонщині розцвів «Писанковий сад»

Херсонці та гості міста мали можливість почути виступи творчих колективів, пізнавальні розповіді про традиції підготовки і святкування Великодня, оглянути виставку сувенірів.

Крім того, на території скверу проводилися майстер-класи з писанкарства та виготовлення великодньої сувенірної продукції.

У заході взяли участь представники установ культури області та міста, громадських організацій, учнівська молодь, окремі майстри, художники і ентузіасти.

Допомогли створити святкову атмосферу чудові виступи творчих колективів Цюрупинського району: дуета у складі Михайла Білого та Валентини Семедової та тріо у складі Михайла Білого, Валентини Семедової та Володимира Козаренка Сагівського БК, соліста вокальної студії «Мрія» Цюрупинського ЦКД Єгора Мірошниченко.

Свої чудові роботи: керамічні вироби, декоративний розпис, бісероплетіння, незвичайні керамічні та дерев’яні писанки представили майстри Цюрупинщини Євген Довбня, Ольга Андронатій та Валентина Мерлак.

На Херсонщині розцвів «Писанковий сад»
На Херсонщині розцвів «Писанковий сад»

Великодня акція «Писанковий сад» не залишила байдужим кожного, хто завітав на неї цього передсвяткового дня, подарувала неперевершені емоції та гарний настрій.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО