Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!

Ми пам’ятаємо про тих, хто не вернувся з битви.
Ми думаєм про вас, хто серед нас живих.
Ми будемо за вас свій отчий край любити
І на землі своїй лишати добрий слід.


Все далі в історію відходять грізні роки Другої Світової війни. Та не згасає пам’ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.

6 травня працівники Цюрупинської районної бібліотеки для дітей запросили своїх читачів на патріотичну годину «Тихі зорі вічної пам’яті».

Під час зустрічі діти дізналися про події 1939 – 1945 років, про те, що Україна стала ареною жорстоких смертельних боїв. Війна на території України не припинялася 1225 днів і ночей – з 22 червня 1941 р. по 28 жовтня 1944 року.

З цікавістю учні слухали розповідь про фронтові листи. Ці маленькі аркуші паперу зі штампом польової пошти були безцінним скарбом для кожної родини, яка жила надією на звістку, що їх чоловіки, сини, брати – живі і є надія на зустріч.

Особливо вразила присутніх розповідь про долю дітей, які також встали на захист Вітчизни. Хлопчики і дівчатка йшли на фронт у військові частини, ставали синами та донями полків. За покликом юних сердець ставали підпільниками, партизанами, сестрами милосердя і підривниками, щоб помститися ворогові за смерть батьків, за спалені домівки, за всі нелюдські злочини нацистів.

До Дня Перемоги в бібліотеці експонувалися виставка - інсталяція «Роки війни – століття пам’яті!» та міні – виставка «Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

Переглядаючи світлини з виставки діти висловили свої асоціації. Війна – це смерть, сльози, страждання, голод, а мир – радість, щастя, життя, дружба, спокій.

Бібліотечні працівники підготували для своїх читачів у подарунок прапорці з європейським символом пам’яті полеглим у війні - червоним маком, який розробив харківський дизайнер Сергій Мішакін. На них напис «Ніколи знову». Цей лозунг сьогодні дуже актуальний, бо знову сини України встають на її захист.

Підростаюче покоління повинне знати історію свого народу. І від того, чи стануть наші діти патріотами своєї Батьківщини, залежить майбутнє України.

РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!
РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!
РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!
РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!
РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!
РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!
РОКИ ВІЙНИ – СОЛІТТЯ ПАМ’ЯТІ!

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО