Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!

Моя вишиванко, червона калино,
Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.
Моя вишиванка – душа України
І зірка яскрава для дочок – синів.

Все більшої популярності з кожним роком набуває свято День вишиванки, яке зародилося в 2007 році і відзначається щороку в третій четвер травня.

19 травня всі громадяни нашої держави, українська діаспора та прихильники України, які шанують традиції створення і носіння національного одягу, вийшли на вулиці у вишитих сорочках.

Долучилися до свята й бібліотекарі нашого міста Цюрупинська, якому саме сьогодні, 19 травня, повернуто його давню назву Олешки.

Працівники районних книгозбірень для дорослих та дітей у цей день зустрічали своїх читачів у вишитих сорочках та пропонували їм ознайомитися з книжковими виставками та переглядами літератури : «День вишиванки єднає українців» та «Чарівна краса вишиванки».

Про мову кольорів та візерунків на вишитих сорочках, розповіли відвідувачам працівники бібліотек під час інформаційних хвилин «Таємниці чарівної нитки», «Сорочка вишивана» та «Вишиванка – духовний символ українського народу», а наймолодші читачі долучилися до всеукраїнського флешмобу «День вишиванки».

Гасло «Вишиванка – твій генетичний код» підтримали також і учасники районного флеш – семінару «Патріот. Громадянин. Читач: героїко – патріотичне виховання як фактор консолідації українського суспільства».

Використання національного одягу в повсякденному житті стало зовсім не данню моді, а об’єднавчою ідеєю.

Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. Радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде духовно багатшим. А з гордістю одягнена нами вишиванка свідчить про те, що ми, українці, нація з багатовіковою історією, яка варта щасливого майбуття.

ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
ВИШИВАНКА – ДУША УКРАЇНИ!
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО