Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

ЦЮРУПИНСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

КОМАНДА «MADE IN ОЛЕШШЯ» НА МАРШРУТІ ПРОФІКВЕСТУ!

На Херсонщині стартував та набирає обертів інноваційний проект для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра».

Його ініціатори - Херсонський обласний центр зайнятості та Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки.

Співорганізаторами проекту стали також: управління культури Херсонської обласної державної адміністрації; управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації; департамент зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації; департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації; Херсонське обласне відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Наш район у цьому проекті представляють десятеро учнів 8-А класу Цюрупинської гімназії.
Свою команду вони назвали «MADE IN ОЛЕШШЯ».

Профіквестівці будуть виконувати різноманітні завдання: визначатимуть туристично-привабливі об’єкти та складатимуть туристично-екскурсійні маршрути, організовуватимуть літні експедиції за прокладеним маршрутом з відвідуванням визначених об’єктів з метою їх фотографування та відеозйомки, укладатимуть «туристичний путівник» – у формі веб-сторінки у блозі проекту, розроблятимуть PR-кампанії власного екскурсійного маршруту та туристичних об’єктів тощо.

Члени команди «MADE IN ОЛЕШШЯ» вже побували на екскурсії в районному краєзнавчому музеї, здійснили прогулянку Конкою на катері разом з міським головою Дмитром Вороновим, стали учасниками майстер-класів, які в режимі веб-конференції організували фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки.

А 15 червня профіквестівці разом з координаторами проекту в Олешківському районі, а це фахівці Районного центру зайнятості, Районної бібліотеки для дітей та гімназії, відвідали з екскурсією кінний клуб «Grand Prix», під час якої дізналися дуже багато нового й цікавого про аспекти успішності у цій справі.

Насамперед, це з любов’ю створене місце, де можна відпочити душею й тілом на природі, спілкуючись з неймовірно граційними кіньми та команда людей, які вкладають душу піклуючись про тварин.

Кінний клуб надає можливість відвідувачам здійснити верхові прогулянки на конях та поні, пропонує організацію сімейного дозвілля.

Учасники проекту дякують депутату Херсонської обласної ради Рищуку Євгену Миколайовичу за можливість здійснити таку цікаву екскурсію безоплатно.

Для туристів, які подорожуватимуть Олешшям, відвідування кінного клубу стане незабутнім, а команда профіквестівців вже включила його до туристично – екскурсійного маршруту нашим чудовим краєм.

Завідуюча
Районної бібліотеки для дітей
Л.І. ЯмпольськаЦЮРУПИНСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ
ЦЮРУПИНСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ
ЦЮРУПИНСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

ЦЮРУПИНСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"