Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Душа Півдня

25 червня 2016 року на Херсонщині вже вдруге пройшов етноекофестиваль «Душа Півдня». Фестиваль присвячений українському народному мистецтву, майстрам народних ремесел, їх таланту і вмінню, які допомагають зберегти культуру і традиції України.

Ще одна мета фестивалю – привернути увагу сучасних українців до проблем збереження навколишнього середовища і показати, яким може бути справжній відпочинок на природі, коли до неї ставляться дбайливо і з повагою.
Програма фестивалю, у якому взяли участь кращі колективи та виконавці Херсонщини, була яскравою і насиченою.

Олешківський район на цьому фестивалі було представлено п’ятьма творчими одиницями. Це народний ансамбль танцю «Любисток» Цюрупинського Центру культури та дозвілля, керівник – заслужений працівник культури України Ірина Іванушкіна; дитячий зразковий ансамбль танцю «Веселка» та народний ансамбль сучасного танцю «Березіль» Цюрупинського ЦКД, керівник – Дар’я Іванушкіна; народний ансамбль народної пісні «козачка» Козачелагерського СБК, керівник – Раїса Осадча; вокальний ансамбль «Зорецвіт» Козачелагерського СБК, керівник – І.Коноваленко. Всі вони були нагороджені дипломами.

В рамках заходу проходив ярмарок майстрів народних українських ремесел. Кожен майстер з гумором і піснею презентував свої товари ручної роботи або пригощав смачними стравами української кухні. Тут можна було побувати на майстер-класах з гончарства, ковальства, лозоплетіння, валяння з вовни, миловаріння, виготовлення іграшок зі скла і ще багато-багато іншого.

Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Душа Півдня
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО