Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


«КУПАЛЬСЬКІ ЗОРІ – 2016»

Лише раз на рік зацвітає папороть… Лише раз на рік ми маємо чудову можливість та нагоду поринути у світ казки та чарів.

Свято Купала відбувається саме в період, коли сонце приходить до зеніту – найвище піднімається над землею, дає найбільше тепла і світла, виявляє свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Вся рослинність досягає свого апогею, все нестримно росте, розцвітає, множиться, радіє життю.

Саме в цей час 2-3 липня 2016 року у м.Гола Пристань пройшов 14-й Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Купальські зорі»

Фестиваль, як завжди, зібрав на берегах р.Конки цінителів народної творчості та фольклору. Професійні та аматорські колективи, солісти, народні майстри прибули на фестиваль з Одеської, Миколаївської, Запорізької, Полтавської областей, м.Херсона та майже з усіх районів Херсонської області.

У масштабних фестивальних заходах взяло участь більше 300 учасників художніх колективів та близько 150 майстрів народного мистецтва. На виставці декоративно-ужиткових ремесел були представлені різноманітні жанри та напрямки: вишивка, кераміка та гончарство, ляльки-мотанки, текстильні іграшки, вироби з бісеру, флористика, вироби зі шкіри, декупаж, валяння, декоративний розпис та інше. Найбільш значною та яскравою частиною виставки стали різноманітні прикраси з бісеру, квітів, канзаші, сутажні вироби та вироби із смоли і сухоцвітів, керамічні підвіски та валяні намиста і квіти. Також відбулися майстер класи з розпису хною, аквагриму та плетіння купальських вінків.

Програма фестивалю була насичена різнобарв’ям подій, відкриттів, нових зустрічей та знайомств. Набережна міста наповнювалася народними піснями, танцями, театралізованими постановками, виробами народних майстрів, перетворившись на імпровізовану сцену, де кожен з учасників відчував себе чи не найголовнішим актором єдиного дійства.

З великою відповідальністю поставились до участі у конкурсі учасники, які приставляли Олешківський край, вразили всіх, надзвичайно сильним патріотичним звучанням творів, духовним та проникливим в серце кожного, за що отримали відповідні дипломи, а саме:

У номінації народний спів ІІІ – місце зайняло тріо Піщанівського СБК Олешківського району (кер. К. Земляна);

У номінації народний спів ІІ – місце зайняла Олена Охота, ІІІ – місце Ліна Мігель, Раденський СБК Олешківського району;

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» ІІ – місце посів Євген Довбня (декоративна кераміка), м.Олешки

У номінації «Хореографія» І – місце зайняв народний ансамбль танцю «Віночок» Великокопанівського СБК Олешківського району, (кер.Л.Собко);
Особливим здобутком для Олешківського краю було Гран-Прі ХІV Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Купальські зорі» виборов народний ансамбль сучасного танцю «Березіль» Олешківського ЦКД, керівник Дарина Іванушкіна.

Всі переможці взяли участь у гала концерті на великій фестивальній сцені, де були нагороджені дипломами та пам’ятними сувенірами від організаторів свята.

Наприкінці фестивалю всіх учасників та гостей міста привітали зі святом зірки української естради гурт «Made in Ukraine» та головний гість фестивалю – Євген Літвінкович.
«КУПАЛЬСЬКІ ЗОРІ – 2016»
«КУПАЛЬСЬКІ ЗОРІ – 2016»
«КУПАЛЬСЬКІ ЗОРІ – 2016»
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787