Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Справжні патріоти своєї справи

З кожним днем стає все менше свідків Другої світової війни, які можуть поділитися своїми спогадами, що особливо важливо для збереження пам’яті про війну, надати допомогу у проведенні пошуково-меморіальної роботи, зокрема у створенні книг пам’яті, пошуку місць поховання загиблих воїнів та інших жертв війни.
За офіційними відомостями в ході бойових дій на Херсонщині загинуло 34 134 воїни Радянської Армії. Однак, ще багато імен загиблих воїнів залишаються невідомими.
Таку складну та важливу справу увічнення пам’яті жертв війни самовіддано та з глибоким розумінням постійно проводять члени громадської організації «Новокаховський воєнно-історичний клуб «Каховка», яка зареєстрована 2010 року. Клуб створений ентузіастами відомої з 1992 р. на півдні України пошукової групи «Південь».
Одним з важливих напрямків роботи організації залишається дослідження пам'яток періоду Другої Світової війни. Складність у дослідженні полягає у виявленні самих поховань. На жаль, і досі значна частина могил залишається безіменною. Тільки протягом 2016 року завдяки членам клубу було знайдено та перепоховано 27 невідомих солдат, які загинули під час бойових дій на Херсонщині.
Так, 27 вересня 2016 року керівник пошукової групи «Херсон» «Новокаховського воєнно-історичного клубу «Каховка» Минкін Сергій Миколайович та його товариш Рульов Роман Павлович завітали до районного краєзнавчого музею з цінними подарунками – фрагментами зброї часів Другої світової війни та залишками особистих речей радянських та німецьких солдат. Всього було подаровано 107 предметів, які дають змогу уявити ті страшні часи, коли тривала війна на теренах нашої землі.
Ми дуже вдячні їм за те, що завдяки таким справжнім ентузіастам та патріотам своєї справи пошукова робота не зупиниться доти, доки не буде знайдено останнього невідомого воїна, який віддав своє життя за свободу рідної Батьківщини.
Справжні патріоти своєї справи
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО