Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Ми є народ, якого не здолати!

Працівники Солонцівського СБК разом з колективом Солонцівської ЗОШ І-ІІ ст. провели благодійну акцію на підтримку Української армії «Ми є народ, якого не здолати!».

Сьогодні нашим воїнам доводиться відстоювати і захищати право українського народу на вільне та незалежне життя. І саме для того, щоб висловити свою підтримку захисникам України, працівниками Солонцівського СБК, творчим колективом Солонцівської ЗОШ І-ІІ ст. та Солонцівською сільською радою було організовано та проведено благодійну акцію на підтримку української армії.

На захід були запрошені: бійці 57-ої мотопіхотної бригади. Спецпризначенці висловили усім солдатське «спасибі»за теплі слова, потужну підтримку та листи, що додавали віри і наснаги на війні.

Із привітальними словами виступили - голова Солонцівської сільської ради Солдатов Юрій Миколайович та директор Солонцівської ЗОШ Кобзар Сергій Іванович. Вони подякувати бійцям за віддане виконання громадського та службового обов’язку та звітували перед жителями села про результати попереднього збору продуктів харчування, що були передані військовим частинам.

Почалася акція осіннім ярмарком, на якому продавали свіжу домашню випічку та смаколики власного виробництва. Продовжилося свято концертною програма, яка була пронизана патріотизмом і вірою у краще майбутнє.

Було зібрано 7200 грн. Виручені кошти спрямували на допомогу пораненому солдату з Лівих Солонців Шепатько Олексію який лікується в місті Харкові, офіцеру української армії з Правих Солонців Ткаченко Олександру, який знаходиться під Маріуполем. Також були відправлені посилка з медом та теплими речами Попову Артуру Олександровичу.

Ми є народ, якого не здолати!
Ми є народ, якого не здолати!
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО