Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Вільні творять майбутнє

21 листопада, в Україні відзначається свято патріотизму та демократії - День Гідності та Свободи.

В урочистому мітингу, який відбувся з нагоди цієї події біля пам’ятного знаку борцям за свободу, незалежність та суверенітет України, взяли участь керівники району та міста, представники трудових колективів, вчителі та учні старших класів загальноосвітніх шкіл міста Олешки.

Вільні творять майбутнє


Що таке свобода, гідність, воля і чи відчуває це на собі кожна людина, громадянин нашої країни? Наша свобода розпочалася в 1991 році, коли Україна стала незалежною державою. З тих пір українці отримали реальну змогу відкрито і чесно висловлювати своє волевиявлення на виборах керівників до органів влади. Під час проведення президентських виборів у 2004 році внаслідок порушень законодавства та застосування брудних виборчих технологій переможцем було визнано Віктора Януковича. Саме факт фальсифікувань результатів виборів сколихнув громадськість, викликав гнів та бурю суспільних протестів. Тоді люди вперше вийшли на майдани аби в мирний спосіб відстояти справедливість, свою гідність та честь.

Вільні творять майбутнє


Аналогічна ситуація сталася і в 2013 році, коли на підтримку євроінтеграції на столичному Майдані зібралася студентська молодь. Ці хлопці і дівчата не вимагали відставки президента чи уряду, вони лише намагалися заявити про своє бажання жити в Україні як цивілізованій європейській державі. Для розгону мирних демонстрантів тодішня влада застосувала силу, з ними по-звірячому розправилися озброєні спецзасобами бійці «Беркуту». Після такого цинічного факту агресії влади проти власного народу піднявся Київ, Харків, весь вільний і гідний український народ. Зберегти в нашій пам’яті, донести до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події Революції Гідності – така мета цього заходу.

Вільні творять майбутнє
Вільні творять майбутнє
Вільні творять майбутнє


Хвилиною мовчання присутні на мітингу вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави і дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

Вільні творять майбутнє

Вільні творять майбутнє
Вільні творять майбутнє


Немає сумніву, що всі ми будемо вільними і гідними громадянами України, завжди зможемо висловлювати власну точку зору і відстоювати її, адже ми не маємо права втрачати гідності та честі перед своїми рідними, перед Українським народом. Тож давайте всі разом дбати про рідний край, впевнено йти до мети і будувати нову Україну!
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО