Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Пам'ятай минуле в ім'я майбутнього

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Головне у діяльності Олешківської міської бібліотеки №2 по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію.

Минуло 84 роки з часу однієї з найжахливіших трагедій в історії українського народу – голодомору 1932-1933 рр., яка поглинула мільйони людських життів.

Тому до цієї дати Олешківська міська бібліотека №2 провела тематичні заходи:

1.Книжкову виставку «Прости нас, пам’яте, прости»;
2.Історичний екскурс «Пам'ятай минуле в ім'я майбутнього»;
3.Перегляд історично-документального фільму про Голодомор в Україні 1932-1933 років, створений у 1984 Святославом Новицьким і Юрієм Луговим за сприяння Комітету дослідження українського голодомору в Торонто «Жнива розпачу».

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих від голодної смерті.

Бібліотечні працівники та читачі бібліотеки підтримали Національну акцію “Запали свічку пам’яті”. У вікнах їх будинків цього дня будуть палахкотіти свічки як символ пам'яті про людей, яких свідомо позбавили життя, застосувавши жахливу зброю масового знищення — штучний голод.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Пам'ятай минуле в ім'я майбутнього
Пам'ятай минуле в ім'я майбутнього
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО