Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Година-застереження «Про СНІД на повен голос»

Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Бо лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю та приносить користь суспільству.
Історія знає чимало випадків, коли страшні епідемії чуми, віспи, холери, тифу спустошували країни, але людство вистояло, хоча і дорогою ціною.

У 70-х роках 20-го століття з’явилося нове інфекційне захворювання, ім’я якому - СНІД. Воно здатне за десять-двадцять років поставити рід людський під реальну загрозу вимирання.
Підростаюче покоління – молоді люди повинні до кінця усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, бути пильними, володіти знаннями та інформацією, як уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений 1-го грудня 1988 року Всесвітньою організацією охорони здоров'я, бібліотечні працівники Олешківської районної бібліотеки для дорослих провели годину – застереження «Про СНІД на повен голос» . Захід організовано для учнів 10-А, 10-Б, 11-А класів гімназії, щоб поговорити про здоров’я, про те, як його зберегти у цей час, коли планетою крокує чума нашого століття – СНІД.

Для спілкування з учнівською молоддю бібліотекарі запросили компетентних людей-спеціалістів з цієї галузі медицини - лікаря–інфекціоніста Лєсную Юлію Олександрівну та соціального працівника по допомозі Віл-хворим – Воротинцева Сергія, які презентували відеофільм «ВІЛ і СНІД». Під час перегляду фільму присутні завдяки порадам кваліфікованих спеціалістів більш детальніше ознайомилися з хронологією виникнення та розповсюдження захворювання, з найдоступнішими засобами захисту та профілактики від страшної хвороби 21 століття.

В свою чергу працівники бібліотеки нагадали присутнім у залі учням про щорічну акцію «СНІДУ – НІ!», під час якої учасники у всьому світі носитимуть червоні стрічки – символи нашого співчуття, підтримки та надії на майбутнє без СНІДу.

Молодим людям було запропоновано приєднатися до Акції, стати її активними учасниками та пропагандистами здорового способу життя.

З інтересом юнаки та дівчата переглянули книжкову виставку «Молодь проти СНІДу». Кожен з бажаючих у залі отримав буклети з профілактичними порадами про запобігання хворобі.

Сподіваємось, що інформація, надана учням на заході, підвищить рівень обізнаності молоді з причинами та наслідками ВІЛ/СНІДу, тим самим збереже їх здоров’я у майбутньому.

Година-застереження «Про СНІД на повен голос»
Година-застереження «Про СНІД на повен голос»
Година-застереження «Про СНІД на повен голос»
Година-застереження «Про СНІД на повен голос»
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО