Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Проблеми збереження історичної та археологічної пам’ятки Олешківська Січ

Проблеми збереження історичної та археологічної пам’ятки Олешківська Січ

13 лютого 2017 року в Олешківській районній державній адміністрації було проведено засідання робочої групи щодо збереження історичної та археологічної пам’ятки Олешківська Січ, подальшого розвитку туристичної галузі в Олешківському районі та збільшення туристичного потоку. В засіданні, що проходило під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Макаренко Н.А., брали участь перший заступник голови Олешківської районної державної адміністрації Буганов К.М., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники міської ради, обласної інспекції з охорони пам'яток історії та культури та підприємств міста.

На засіданні робочої групи було розглянуто питання про затвердження плану заходів щодо збереження історичної та архітектурної пам’ятки Олешківська Січ, а також намічені шляхи та терміни його виконання.

 

Це зокрема:

- визначення меж території історичної та археологічної пам’ятки Олешківська Січ;
- розроблення містобудівної документації, затвердження детального плану території в районі історичної та археологічної пам’ятки Олешківська Січ;
- подальше дослідження території пам’ятки;
- проведення благоустрою Олешківської Січі із залученням підприємств та організацій;
- розроблення проекту під’їзних шляхів та їх освітлення;
- реставрації пам’ятного знаку «Колокол».

Вже 10 березня 2017 року на чергову сесію Олешківської міської ради буде винесене питання «Про затвердження детального плану територій в районі історичної та археологічної пам’ятки Олешківська Січ», після чого робоча група знову збереться на чергове засідання.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787