Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


В Олешківській райдержадміністрації розглянуто питання відновлення роботи музею-садиби Остапа Вишні

В Олешківській райдержадміністрації розглянуто питання відновлення роботи музею-садиби Остапа Вишні

В Олешківській районній державній адміністрації 14 лютого2017 р. відбулось перше засідання робочої групи щодо відновлення роботи музею–садиби Остапа Вишні, склад якої було затверджено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 січня 2017 року № 54 «Про робочу групу щодо відновлення роботи музею – садиби Остапа Вишні».

«В Україні багато музеїв, розташованих часто навіть не у містах, а в селах і селищах. Кожен музей є по-своєму унікальним і неповторним. Одним з таких музеїв є музей-садиба Остапа Вишні, що розташований в селі Кринки Козачелагерської сільської ради Олешківського района – є не тільки унікальною пам’яткою культури, а й частиною духовної спадщини нації. Саме до Кринок майже кожного літа приїжджав відпочивати український «сміхотворець». «Хто в Крим, а я в Кринки!»- говорив він своїм друзям і запрошував їх з собою. Це зізнання Остапа Вишні стало крилатим висловом і саме ним починається одна з його розповідей «Мисливських усмішок». – такими словами розпочала засідання заступник голови райдержадміністрації Наталя Макаренко.

Робочою групою були розглянуті існуючі проблеми музею-садиби О. Вишні,визначено першочергові завдання щодо відновлення історично - культурної спадщини.

За результатами засідання було прийнято низку протокольних рішень, які враховують сучасні реалії та здатні врегулювати проблемні питання.

Музей-хата, яку називали будиночком Остапа Вишні, наразі перебуває у жалюгідному стані. Але ще не пізно зберегти цю пам’ятку, пов’язану з іменем українського письменника-гумориста, якому випали на долю 10 років концтаборів і репресій, але стало духу пронести почуття гумору через все життя. Остап Вишня – самобутній письменник, який започаткував новий жанр літератури – усмішку, і залишив гумористичні твори, які у всіх поколінь викликають посмішку.

«Сьогодні стан музею-садиби критичний, і ми маємо врятувати цей об’єкт, зробивши його туристичним і культурним центром.» – акцентувала увагу членів робочої групи Наталя Макаренко.
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787