Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Весна красна!

Чуєш? Жебонять струмки!
Чуєш? Цвірінчать пташки!
Глянь! Бруньки он на гіллі...
В синім небі — журавлі...
Перші проліски цвітуть,
Перші джмеликі гудуть.
Це прекрасна й чарівна
В гості йде до нас весна!

Т. Корольова


Кожна пора року має природні особливості, свою красу. Жодна з них не оспівана так багато, весело і ніжно, як весна. Весна — це сонце і тепло, Весна — це радість усьому живому, Весна — це зелен-цвіт і пахощі квітів, Весна — це надія.

Нарешті прийшла весна! Після довгої і сніжної зими приємно вийти на подвір'я і вдихнути запах теплого вітру, побачити перших весняних птахів. Не встиг зійти останній сніг, а крізь торішню траву пробивається молода зелень. Тоненькі паростки наполегливо тягнуться до сонця. Незабаром все покриється зеленим килимом. Бруньки на тополях і березах набрякли, у повітрі відчувається ледь вловимий запах клейких листочків. Ще день-два, і дерева вкриються ніжною зеленню. Спочатку це трохи помітний наліт, а потім листя починає рости все сміливіше і сміливіше, збільшуються майже на очах. Ще мить - і дерева одягнуться в пишні крони. Зелений колір змінять блідість зими. Навесні по-особливому світить сонце: якось яскраво, радісно і святково. Хочеться ходити по вулиці і посміхатися всім підряд. Не тільки природа вбирається в яскраві фарби.

З давніх-давен за народним звичаєм до зустрічі весни готувалися і дорослі, і дітвора. Так і приміщення міської бібліотеки №2 прикрасилось третім панно з циклу «Пори року» - «Весна красна!». Провідний бібліотекар Бойко Світлана разом з читацьким активом бібліотеки вклали свою частку в роботу: малювали Весну і ластівочок, вирізали аплікації, творили. Панно вийшло дуже гарне.

Запрошуємо жителів та гостей міста до приміщення Олешківської міської бібліотеки №2 переглянути рукотворне панно «Весна красна!».

Та весна-красна іде по всій землі і прикрашає нашу землю квітами, ніжною зеленню. То ж бережіть природу, бережіть красу кожної квіточки, кожної рослинки, травинки та комашки. І буде наша земля квітучою і завжди прекрасною.

Весна красна!
Весна красна!
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"