Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2017»

У сучасному динамічному середовищі стає все важче зацікавити дитину читанням, однак роль книжки у процесі становлення підростаючої особистості залишається дуже важливою.

Популяризація кращих надбань сучасної української та світової дитячої літератури, привернення уваги суспільства до проблем дитячого читання, вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою – ось основні завдання Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2017».

5 квітня у актовій залі Херсонської академії неперервної освіти відбувся обласний фінал цього конкурсу, який на Херсонщині проводиться у форматі «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини».

Організаторами конкурсу виступили управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, КЗ «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради, а у районах та містах області – бібліотеки нашої області, що обслуговують дітей: дитячі, публічні, шкільні.

На свято завітали почесні гості: працівники бібліотек для дітей України, на чолі з Гордієнко Аллою Іванівною - Генеральним директором Національної бібліотеки України для дітей та учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Роль дитячої книги у формуванні гармонійно-розвиненої особистості», яка проходить у ці дні у Херсоні.

Олешківщину на конкурсі представили переможці районного етапу - Бірюк Вікторія, учениця 6 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 та Литвиненко Інна, учениця 7 класу Новомачківської ЗОШ.

Щоб узяти участь у цьому конкурсі, юним читачам – учням 6-7-х класів, необхідно було прийти до своєї бібліотеки і зголоситися до участі в конкурсі, читати книжки, а ту, яка найбільше сподобалася – якнайцікавіше презентувати своїм одноліткам. А ще - скласти рейтинговий список із п’яти кращих сучасних дитячих книг та написати власне есе-роздум про книгу, читання і бібліотеки.

Учасники конкурсу змагалися за головний приз – поїздку до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія».

Переможцями конкурсу «Найкращий читач 2017 року» у Херсонській області стали: Годованюк Михайло, учень 6-Б класу гімназії №20 м. Херсон та Плясецька Катерина, учениця 7 класу ЗОШ №5 м. Нова Каховка.

Заслужені нагороди переможцям вручили Алла Іванівна Гордієнко та Ярослав Юрійович Голобородько - голова журі обласного етапу, професор Херсонської академії неперервної освіти. Особливою сторінкою святкової програми стало нагородження шкільних бібліотекарів області - переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека 2017".

Серед цікавих заходів, організованих для учнів працівниками обласної дитячої книгозбірні в рамках конкурсу - турнір ерудитів «Читай та перемагай!» , а для бібліотечних фахівців області, які обслуговують читачів – дітей - можливість взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Роль дитячої книги у формуванні гармонійно-розвиненої особистості».

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу   «Найкращий читач України 2017»
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу   «Найкращий читач України 2017»
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787