Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

Здоров’я – це найцінніший скарб, що є у кожної людини. Але не всі люди, особливо молоде покоління, можуть цим скарбом користуватися. На сьогоднішній день стан здоров’я учнівської молоді викликає почуття тривоги.

Завданням бібліотекарів є сформувати у дітей уявлення про здоровий спосіб життя, сприяти прагненню дитини зацікавитися станом власного здоров’я.

Районна бібліотека для дітей в рамках освітньо-виховного клубу «Юні правознавці» провела низку заходів спрямованих на профілактику та попередження шкідливих звичок у дітей та молоді.

Особливо вдало пройшов урок терапії «Тютюн і молодь: хто кого?». Працівники Олешківської дитячої книгозбірні, запросили на нього дітей, які знаходяться на лікуванні в Херсонській обласній дитячій протитуберкульозній лікарні (ХОДПЛ).

Бібліотекар розповіла присутнім про історію виникнення тютюну, зачитали шокуючі факти, що стосуються куріння, ознайомила зі складом радіоактивних хімічних речовин у цигарках. Особливу увагу було звернено на хвороби, пов’язані з курінням: туберкульоз, хвороби печінки, рак легенів.

Гості були готові до діалогу, тож під час спілкування мова зайшла й про інші шкідливі звички, такі, як вживання алкоголю у ранньому підлітковому віці та поширення наркоманії серед молоді.

Ведуча розповіла дітям про те, що алкоголь надзвичайно згубно впливає на організм людини, а особливо в молодому віці. Учні дуже уважно та зосереджено дивилися відео про те, як алкоголь руйнує мозок, печінку шлунок та інші органи нашого організму.

Переглянувши уривок відео про найстрашнішого і найпідступнішого ворога підлітків-наркоманію та прослухавши інформацію про те, до чого може привести вживання наркотиків, бібліотекар разом з дітьми поговорили про те, як треба поводитися в ситуації, коли тобі пропонують спробувати наркотичні речовини.

Після заходу присутні ознайомилися з інформаційним переглядом літератури "Тютюнопалінню - НІ! Наркотикам - НІ! Пияцтву -НІ!".

А закінчився урок тим, що діти пообіцяли ніколи не вживати наркотиків, алкоголю та не палити!

МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО