Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Урок малювання в бібліотеці

Захопити людину читанням – завдання непросте. Масова робота – один із шляхів досягнення цієї мети бібліотекою.

Масова робота – культурно-дозвіллєва діяльність бібліотеки, яка включає сукупність форм і методів, усної і наочної популяризації творів друку та інших документів серед читачів і населення.

Малювання – це улюблене дитяче заняття. Навіть дуже маленька дитина, схопивши в кулачок кулькову ручку або олівець, вже хоче прикрасити своїм живописом мамин журнал, шпалери в кімнаті або підодіяльник.

Намалювавши декілька каракуль, дитина постійно стверджує, що це тато або мама. Діти малюють на папері все, що помічають навколо.

Як відомо, вони дуже люблять малювати. І малюють тому, що їм подобається це робити. Так малюки пізнають навколишній світ. На 80% ми сприймаємо навколишній світ через зір. Більшість наших фантазій, думок і мрій формуються за допомогою зображень.

Звичайний дитячий малюнок може багато розповісти про те, що коїться в душі маленького художника. Для дитини малюнок – це не мистецтво, а певна мова. Завдяки малюванню, вона має можливість висловити все те, що в ще не може виразити словами.

Ось і у Сагівській бібліотеці тепер кожної суботи о 10-00 годині діти мають можливість поділитись своїм умінням малювати.

Сьогодні розпочали, ось що в нас вийшло!!!

Урок малювання в бібліотеці
Урок малювання в бібліотеці
Урок малювання в бібліотеці
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"