Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Учасники велораллі – гості Олешок

На Херсонщині 7 травня пройшло велораллі «Херсон - Євробачення», присвячене старту Євробачення в Україні та відкриттю фан-зони Євробачення в м. Херсон. На старт велораллі вийшло 188 зареєстрованих учасників з різних міст України.

Вони проїхали 43 км по маршруту Херсон – Гола Пристань – Олешки, ККЗ «Ювілейний», де розташована фан-зона Євробачення в м.Херсон.

Організаторами велораллі виступили ГО «ВелоХерсон» і «Спорт для всіх» під патронатом голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва.

8 травня наш районний краєзнавчий музей відвідали 22 учасника велораллі. Це були юнаки та дівчата з різних міст України: Запоріжжя, Сум, Кривого Рогу, Миколаєва, Херсона та ін.

Гості відкрили для себе цікаву історію нашого міста від часів існування Олешківської козацької Січі до сьогодення, зацікавлено слухали розповідь про відомих людей нашого міста.

Було приємно спілкуватися з молодими людьми, у яких очі випромінювали захоплення, допитливість і радість пізнання. У своїх відгуках щиро дякували за збереження історії нашого краю і висловили бажання побувати в музеї ще раз і докладніше ознайомитись із творчістю сучасних майстрів міста.

Після цього вся група відвідала унікальну пам'ятку нашого міста – розписну хату Поліни Райко.

Учасники велораллі – гості Олешок
Учасники велораллі – гості Олешок
Учасники велораллі – гості Олешок
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"