Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Творча зустріч з військовослужбовцями

12 травня учнівський та викладацький склад Олешківської дитячої музичної школи прийняв запрошення та завітав з концертною програмою до військовослужбовців. У концерті взяв участь духовий оркестр школи, група « Меридіан», солісти – вокалісти та інструменталісти.

Концертна програма тривала більше години, але не втомилися музиканти. бо знали , що грають для тих, хто забезпечує їм мирне життя. І навіть несприятливі погодні умови не стали на заваді їм. В програмі звучали старовинні марші, сучасні твори, ліричні та патріотичні пісні, як композиторські так і аматорські. А «живе» звучання Гімну України у виконанні оркестру додало заходу патріотизму.

Маленькі учасники оркестру, майбутні захисники нашої Вітчизни, не тільки подарували воїнам концертну програму, але змогли подивитися умови життя та поспілкуватися з солдатами. Тому, що майже в кожного з них вдома лишилися такі самі діти, як і наші юні музиканти. Звісно було фото на згадку, запрошення на нові зустрічі та побажання мирного неба усім присутнім.
Творча зустріч з військовослужбовцями
Творча зустріч з військовослужбовцями
Творча зустріч з військовослужбовцями
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"