Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ

СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ
[/center]

Чудове свято українських талантів відбулося 19 травня 2017 року на площі Свободи у м.Херсоні. Херсонський обласний Центр народної творчості представив виставку майстрів народного мистецтва, присвячену Всесвітньому Дню вишиванки, у рамках якої пройшли майстер-класи з різних напрямків традиційного та сучасного декоративно-ужиткового мистецтва. На площі відбувся також танцювальний марафон за участю кращих хореографічних колективів Херсонщини, присвячений Дню Європи «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи!»

У виставці народного мистецтва взяло участь 50 майстрів з Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів, м. Херсона та Нової Каховки. Олешківський район представили майстри: Довбня Євген (декоративна кераміка), Андронатій Ольга (декоративний розпис), Костюк Тетяна (в`язання гачком), Фоменко Валентина (декоративна випічка), Мерлак Валентина (бісероплетіння) та Ковальова Наталія (лялька-мотанка, канзаши).

На майстер-класах, які проходили під час виставки, можна було повчитись вишивці, виготовленню українських віночків, ляльок-мотанок, патріотичних браслетиків, кошиків з паперової лози та ін.

У танцювальному марафоні взяли участь 24 хореографічні колективи з Голопристанського, Білозерського, Скадовського, Олешківського районів, міст Херсона та Нової Каховки.[center]СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ
СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ
СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ
СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВ
СВЯТО УКРАЇНСЬКИХ ТАЛАНТІВОцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО