Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Будьмо знайомі, Європа!

День Європи – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу. Відповідно до Указу Президента з 2003 року в третю суботу травня ми відзначаємо це свято в Україні.
Саме з цієї нагоди школярі – гімназисти завітали до Олешківської районної бібліотеки для дітей і побували в віртуальній мандрівці країнами Європи. Учні переглянули сучасну архітектуру Мюнхена, познайомились з традиціями Англії, побували у наймоднішій країні Єввропи – Франції. Італія зачарувала Венеціанським карнавалом.
Чи добре наші гості знають історію, географію та культуру сусідніх країн, учні дізналися взявши участь у географічному лото «Країни світу», грі «Актор» та «Веселе перо».
Після подорожі європейськими країнами присутні повернулися на Батьківщину, де така ж сама багата традиціями та звичаями історія, вишукана мова, захоплююча література, чаруюча архітектура, смачна кухня...
У бібліотеці до цього дня представлена книжкова виставка «День Європи в Україні». Адже, щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів, вивчати їхні звичаї і традиції, їхню національну культуру та етнос.
Будьмо знайомі,  Європа!
Будьмо знайомі,  Європа!
Будьмо знайомі,  Європа!
Будьмо знайомі,  Європа!
Будьмо знайомі,  Європа!
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"