Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


В Олешках вшанували жертв Великого терору

Цього року виповнюється 80-та річниця Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років. Намагаючись позбавити наш народ його національної свідомості, історичної пам’яті та прагнення до свободи, мільйони українців було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це вголос.

На виконання указу Президента України, з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні XX століття, а також вшанування патріотизму й мужності громадян, у центрі міста Олешки відбувся мітинг, присвячений цим жахливим роковинам.

Ведучі заходу розповіли про невинно розстріляних без суду і слідства, закатованих у стінах НКВС та відправлених у заслання.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять постраждалих від репресій радянських часів. Як знак поваги та скорботи учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам`ятного знаку борцям за свободу, незалежність та суверенітет України.

Нехай ці події стануть для нас прикладом, як не треба робити, а не «прикладом "як це робити", для наступних диктаторів».[center]В Олешках вшанували жертв Великого терору
В Олешках вшанували жертв Великого терору
В Олешках вшанували жертв Великого терору
[/center]
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787