Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відділ культури


Олешківської районної державної адміністрації


Міністр культури України з візитом у м. Олешках

Садиба Поліни Райко знаходиться серед живописної природи нашого міста. Свій будинок літня жінка за декілька років перетворила на справжній музей настінного мистецтва. Її роботи не лише оригінальні, але і дивовижно чисті художні світи, в яких господарює гармонія між природою і людиною.

Мистецтвознавці визнали Поліну Райко майстром наївного мистецтва. Вона вже офіційно стала в один ряд зі світовими та українськими іменами в наївному мистецтві.

Наїв – це вид образотворчого мистецтва, який вирізняється своєю простотою, ясністю і безпосередністю. Ця творчість спонтанна, інтуїтивна, не обмежена ніякими правилами та заборонами.

Творчість Поліни Райко – це справжня знахідка, абсолютно унікальний артефакт.

На жаль, після смерті господарки будинку він був проданий сім`ї з Канади і на сьогодні питання збереження оригінальних розписів залишається відкритим. Власники будинку не займаються збереженням унікальних розписів та не виходять на зв`язок з органами влади Олешківського району, які не можуть вирішити питання щодо створення музею Поліни Райко без їх участі.

Саме з цього питання 27 травня 2017 року до нашого району завітали міністр культури України Євген Нищук та голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Вони зустрілися із представниками Олешківської РДА та міської влади і обговорили можливість збереження будинку з його унікальними розписами та створення музею Поліни Райко у м. Олешках. Євген Нищук пообіцяв сприяння у встановленні контактів з власниками садиби, що вкрай необхідно для її збереження та допомогу у створенні музею наївного мистецтва у нашому місті.
Міністр культури України з візитом у м. Олешках
Міністр культури України з візитом у м. Олешках
Міністр культури України з візитом у м. Олешках
Міністр культури України з візитом у м. ОлешкахОцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787