Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Районна державна адміністрація тримає на контролі питання підтоплення

Районна державна адміністрація тримає на контролі питання підтоплення


В кабінеті голови районної державної адміністрації відбулось позачергове екстрене засідання районної комісії з ТЕБ та НСз приводу ситуації, що склалася з підтопленням в смт. Нова Маячка, сіл Тарасівка, Подо-Калинівка, Стара Маячката Великі Копані.

Головував на комісії очільник районної державної адміністрації Микола Райтаровський. На засідання комісії було визнано, що ситуація, яка склалася на сьогодні з даної проблеми залишається вкрай складною. За даними Цюрупинського міжрайонного управління водного господарстварівень води зріс з 06 липня майже у три рази.

Голова районної державної адміністрації Микола Ратаровський зауважив, що протягом 06 -09 липня здійснювалися активні роботи щодо ліквідації наслідків підтоплення. Так, у Новій Маячці станом на 10 липня введено в дію 13 насосних станцій, здійснюються відповідні заходи по відновлення роботи насосних станцій в селах Тарасівка, Подо-Калинівка, Стара Маячка, Великі Копані.

За результатами засідання комісії було вирішено продовжити здійснювати моніторинг даної проблеми, з метою більш глибшого вивчення ситуації та визначення збитків від підтоплення створено 4 робочі групи, до складу якої увійшло керівництво району, представники РВ УМВС, районного сектора ГУ ДСНС, агропромислового комплексу, громадськість тощо.

За результатами роботи робочої групи, яка протягом 10, 11 та 12 липня цього року буде вивчати ситуацію, визначити та оцінювати об’єми, розміри збитків нанесених стихією, буде прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги з районного бюджета.

Голова районної державної адміністрації дав доручення звернутися щодо співфінансування по відшкодування збитків, завдані підтопленням до обласної державної адміністрації.

Наступне позачергове засідання комісії з ТЕБ та НСвирішено скликати 13 липня 2015 року.

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО