Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Робочі групи промоніторили ситуацію в зоні підтоплення Цюрупинського района

Робочі групи промоніторили ситуацію в зоні підтоплення Цюрупинського района

13 липня 2015 року в районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з ТЕБ та НС з приводу ситуації, що склалася з підтопленням в смт. Нова Маячка, сіл Тарасівка, Подо-Калинівка, Стара Маячка та Великі Копані.


Головував на комісії очільник районної державної адміністрації Микола Райтаровський.


На засідання комісії було розглянуто діяльність 4 робочих груп, які впродовж 10-12 липня 2015 року вивчали ситуації в підтоплених населених пунктах.


Так, за інформацією спеціаліста Цюрупинського районного сектора ГУ ДСНС області Ганни Перерви, найбільш критична ситуація при проведення моніторингу встановлено у смт Нова Маячка. Станом на 12 липня із заявами про встановлення ситуації по затопленню та встановлення збитків звернулися 440 сімей новомаячківської громади, від мешканців с. Тарасівка – 55 таких заяв, Великі Копані – 44, по Подокалинівській сільськй раді – 4. Звернення громадян продовжують надходити. «На ранок 13 липня до новомаячківської селищної ради звернулися із заявами ще 170 осіб. Тому точні результати збитків продовжують встановлюватися», - зауважили Г. Перерва.


За результатами засідання комісії було вирішено звернутися до фахівців стосовно надання висновків про причини підтоплення. Також, голова районної державної адміністрації Микола Ратаровський дав доручення звернутися до районного управління Держсанепідслужби щодо моніторингу та взяття на контроль стану санітарно-епідеміологічної ситуації в зоні підтоплення.


Наступне позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС вирішено скликати 16 липня 2015 року.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО