Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


В Цюрупиньскій районній державній адміністрації для голів місцевих рад та землевпорядників проведено навчання

16 липня 2015 року в залі засідань Цюрупинської районної державної адміністрації відбувся семінар-навчання з упорядкування земельних питань та ситуації яка склалася з підтопленням в районі.

Захід, ініціатором проведення якого виступила Цюрупинська районна державна адміністрація, був організований для голів місцевих рад та спеціалістів-землевпорядників.

Участь у семінарі взяли голова районної державної адміністрації Микола Райтаровський, голова районної ради Лариса Снігур, представники районного відділу головного управління держгеокадастру в Херсонській області, Херсонського аграрного університету та журналу «Землевпорядний вісник», зокрема Юрій Яремко - доктор економічних наук, доцент, декан факультету водного господарства, землевпорядкування та будівництва Херсонського аграрного університету та Людмила Зінковська -головний редактор журналу «Землевпорядний вісник».

Питання, які були розглянуті під час проведення семінару-навчання стосувалися безпосередньо земельних питань та ситуації, що склалась в нашому районі по підтопленню населених пунктів.

З першого питання професійно та компетентно було подано інформацію заступником головного редактора, юристом журналу «Землевпорядний вісник» Аллою Кальніченко, яка також відповіла на запитання присутніх стосовно вирішення земельних питань.

Ситуацію, яка склалась з підтопленням населених пунктів Цюрупинського району та напрями її вирішення у своїй презентації подав Володимир Жужа - кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри меліорації та природокористування Херсонського аграрного університету.

На закінчення семінара-навчання голова райдержадміністрації подякував доповідачам за надану інформацію та її доцільність.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО