Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Ситуацію з підтопленням у Цюрупинському районі визнано вкрай складною

17 липня 2015 року в районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з ТЕБ та НС з приводу ситуації, що склалася з підтопленням в смт. Нова Маячка, сіл Тарасівка, Подо-Калинівка, Стара Маячка та Великі Копані.
Головував на комісії очільник районної державної адміністрації Микола Райтаровський.
На засідання комісії було розглянуто діяльність робочої групи, яка 14 липня 2015 року вивчала ситуацію з підтопленням у смт Нова Маячці більш детально та об’єктивно, та про стан виконання протокольних рішень попередніх засідань з ТЕБ та НС.
Так, за інформацією представника міжрайонного управління водного господарства, станом на 17 липня у смт Нова Маячка працювало 13 дренажних насосів, ведуться роботи по введенню в роботу ще однієї станції. «Інформація про призупинення роботи дренажних насосних станцій не відповідає дійсності», наголосив начальник відділу водних ресурсів міжрайонного управління водного господарства Сухацький І.М..
За попередніми даними, які озвучила фахівець міжрайонного управління головного управління держсанепідемслужби у Херсонській області, в результаті взяття проб води зі всіх скважин та комунального водогону новомаячківської селищної ради, вода відповідає нормативам, але дослідження тривають.
Далі, слово мали голова та члени робочої групи, які відзвітували про свою роботу.
За результатами засідання комісії було прийнято рішення:
- ситуацію що склалася в смт Нова Маячка по підтопленню ґрунтовими водами та внаслідок сильних опадів визнати вкрай складною;
- міжрайонному управлінню водного господарства рекомендовано встановити 2 насосні станції в с. Тарасівка, відремонтувати 1 насосну станцію в с. Великі Копані, протягом місяця вивчити питання щодо можливості модернізації насосних станцій Цюрупинського району;
- Новомаячківській селищній раді провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо страхування сільськогосподарської продукції та щодо можливості участі в районній програмі «Розвитку житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки, розглянути питання щодо можливості виділення додаткової землі для людей потерпілих від негоди та провести роботу з населенням з приводу приведення у відповідність вигрибних ям та скважин. Звернутися з клопотанням до Цюрупинської районної ради для надання матеріальної допомоги людям що опинилися в скрутному становищі від шкідливої дії вод.
Фінансовому управлінню районної державної адміністрації спільно з Новомаячківською селищною радою вивчити питання щодо участі по погашенню кредиторської заборгованості та оптимізації проекту «Захист від шкідливої дії вод смт. Нова Маячка Цюрупинського району» на умовах співфінансування з місцевого, районного бюджетів та винести на розгляд відповідних сесій.
Сектору з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства звернутись в податкову інспекцію Цюрупинської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Херсонській області для отримання даних з приводу сплати аналогів у 2014 році жителями смт Нова Маячка та спільно з районним сектором Головного управлінням ДСНС України в області, представниками міжрайонного управління водного господарства організувати моніторинг щодо підтоплення ґрунтовими та затоплення поверхневими водами території району.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО