Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Засідання оргкомітету з підготовки до Дня Незалежності

28 липня 2015 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 24-ї річниці незалежності України, яке провів заступник голови райдержадміністрації, голова організаційного комітету Костянтин Буганов, щоб скоординувати дії відповідальних за святкування, до деталей уточнити готовність проведення районного заходу на належному рівні.


У засіданні взяли участь члени організаційного комітету, яке було утворено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 липня 2015 року № 339 «Про відзначення в районі 24-ї річниці незалежності України».


Під час засідання Костянтин Буганов ознайомив усіх присутніх із запланованими заходами, які будуть проходити у нашому районі з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.


Так, протягом 19- 24 серпня, відповідно до запланованих заходів, відбудуться урочисті заходи з нагоди 24-ї річниці схвалення Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року за участю керівництва району, представників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, громадськості, 23 серпня відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Вході урочистих заходів заплановано покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.


Голова організаційного комітету наголосив на встановленні максимально можливої кількості державних прапорів України на будівлях та територіях адміністративних установ, організацій та підприємств.


Підводячи підсумки засідання, Костянтин Буганов наголосив, що відзначення 24 – ї річниці незалежності України має відбутись на високому патріотичному рівні.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787