05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


В Цюрупинській районній державній адміністрації відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

В Цюрупинській районній державній адміністрації відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

06 серпня 2015 року в актовій залі районної державної адміністрації відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії на порядок денний якої було винесено питання про заходи щодо недопущення занесення збудника африкансьокї чуми свиней на території Цюрупинського району.

В роботі комісії, окрім її членів, взяли також представники свиногосподарств району, районних засобів масової інформації та громадських організацій. Головував заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Костянтин Буганов.
Відкриваючи засідання голова комісії ознайомив присутніх з оновленим складом ДНПК та підкреслив, що провести дане засідання спонукала ситуація що склалася навколо поширення АЧС.

На засіданні комісії було розглянуто статистичні дані роботи ветеринарної служби району, епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні і зокрема у сусідніх державах та обговорено план заходів щодо недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району.

Як зазначив заступник начальника управління ветеринарної медицини в районі Павло Бабійчук, в Україні є зареєстровані випадки захворюваності свиней, в районі - не виявлено.

Заслухавши та обговоривши інформації, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при районній державній адміністрації вирішила:

1. Вжити вичерпних заходів щодо недопущення торгівлі харчовими продуктами тваринного походження, в тому числі свининою у невстановлених для цього місцях та стихійних ринках.
2. Посилити контроль за переміщенням живих тварин на підпорядкованій території, реалізацією свиней на ринках, їх утриманням в приватних господарствах населення, забоєм тварин та утилізацією боєнських відходів тваринного походження.
3. Підтримувати «закритий режим» роботи усім свиногосподарствам Цюрупинського району.
Забезпечити постійне ветеринарне обслуговування свиноферм, утилізацію відходів тваринного походження та щоденне спостереження за клінічним станом свинопоголів'я.
Не допускати переміщення свиней без відповідних супровідни ветеринарних документів. Дотримуватись вимог профілактичного карантинування тварин, які завозяться та вивозяться з тваринницьких ферм.
Забезпечити здійснення постійного ветеринарного контролю за якістю та безпекою кормів, які завозяться на свиноферми та використовуються для годівлі тварин.
4. Провести серед мисливців та працівників лісових господарств роз'яснювальну роботу про загрозу виникнення африканської чуми свиней та наголосити на необхідності посилення профілактичних заходів з метою запобігання занесення збудника АЧС в мисливські угіддя та приватні господарства населення.
5. Проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед працівників тваринницьких ферм, власників тварин та населення щодо небезпеки виникнення африканської чуми свиней, недопущення безконтрольного переміщення (перекупки) живих домашніх і диких свиней та свинарської продукції, оперативного реагування у випадку виникнення підозри на захворювання або виявлення трупів тварин.
6. Провести роз'яснювальну роботу серед працівників шкільних, дошкільних навчальних закладів та лікувальних закладів які відповідають за харчування про недопущення використання харчових відходів для згодовування свиням.

«Рішення комісії не носять рекомендаційний характер, а направленні на безумовне їх виконання, щоб запобігти занесенню збудника АЧС на територію района», наголосив заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Костянтин Буганов.
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВОСТИ МИРА КИНО