Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Не допустити загибелі людей на водних об’єктах району

Не допустити загибелі людей  на водних об’єктах району

На цьому акцентував увагу голова райдержадміністрації Микола Райтаровський під час наради із головами місцевих рад, в.о. начальника РВ УМВС України в Херсонській області Олександра Варапаєва, в.о. районного прокурора Олександра Мовчана та директорами шкіл, яка пройшла в кабінеті голови районної державної адміністрації 10 серпня цього року.


Увагу присутніх очільник району акцентував на тому, що в районі спостерігається тенденція загибелі людей на водоймах, особливо дітей. Так, 27 липня 2015 року в селі Щасливе стався трагічний випадок на Північно-Кримському каналі, потонули дві дівчини 11 та 21 років, а 09 серпня у Північно-Кримському каналі поблизу с. Ювілейне утопився 15-річний підліток з с. Стара Маячка.


Більшість випадків загибелі людей реєструється на водоймах району необладнаних для купання, купання у заборонених місцях та під час порушення правил поведінки на воді.


Голова районної державно адміністрації надав ряд пропозицій щодо проведення заходів з запобігання загибелі людей на водних об’єктах у літній період, які були обговорені присутніми та внесені до протокольного доручення:


1. Дільничним міліціонерам спільно з головами та депутатським корпусом місцевих рад провести оповіщення населення щодо заборони купання у невідведених для цього місцях та здійснювати рейдові перевірки несанкціонованих місць відпочинку людей на воді.
2. Директорам навчальних закладів провести роз’яснювальну роботу серед батьків щодо попередження травмування та загибелі дітей на воді.
3. Головам місцевих рад виготовити та розповсюдити пам’ятки в яких відображено правила поводження на воді, встановити щити «Купатися заборонено!» в необладнаних для купання місцях.


На закінчення Микола Райтаровський висловився за те, що потрібно ефективно вживати заходів, уважніше ставитися до даної проблеми. «Потрібно всім разом працювати на профілактику», - закликав голова райдержадміністрації.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО